Červenec 2012

Nový design!

3. července 2012 v 16:33
Letný design je nastavený,začo vďačím Hanke-Flore ;)
Spokojnosť: 98%
Tento design som robila hodinu,čiže mi dal dosť zabrať..:D
S týmto designom som preto veľmi spokojná,lebo milujem modrú
a vždy keď prídem na svoj blog ju zbadám :)
Tak,ešte raz ďakujem Hanke-Flore ;)
Snáď sa vám dess páči :)

Heeeelp!

2. července 2012 v 13:39 Moje kecy
  • Ahojte! Spravila som letný dess a teraz neviem,ako ho mám nastaviť,aby všetko sedelo a bolo pekné :/ Na takéto designy nie som moc expert... A myslím že už je vhodný čas na letný design.. Prosím,pomoc! Kto by mi ho pomohol nastaviť,aby všetko zapadalo a nič nevyčnievalo? Či sa to nedá?


3.Kolo VSWB!

1. července 2012 v 10:30 Súťaže
V 2.kole vypadla Keirra,s počtom hlasov 11.

UPOZORNENIE: NEHLASUJTE ZA VYPADNUTÝCH (KEIRRA,SILVIGA-MUSA)

Už máme len 4 súťažiace!

2. súťažiacou je
Na otázku Čo by si povedala o svojom blogu odpovedala takto
No.. co říct? Je o Winx. Založila jsem si ho, protože mě neuvěřitelně začala bavit Grafika a s Winx se dělají nejlepší layouty :-D no můžete tam najít taky spoustu novinek o Winx, obrázky (oficiální i fanarty) a taky mojí tvorbu z DA. :D A jen tiše doufám, že se můj blog ostatním líbí :-)
4.súťažiacou je
Na otázku Čo by si povedala o svojom blogu odpovedala takto
No je o winx hlavně o stelle a bloom :D
5.súťažiacou je
Na otázku Čo by si povedala o svojom blogu odpovedala takto
No tak... Založila jsem ho proto,že se mi zase strašně začal líbit Winx a chtěla jsem,aby se nové fanynky mohli něco dozvědět. Akorát teď probíhá na mém blogu mega rekonstrukce a proto je to tam trochu mimo :-D. Díky BMP jsem se naučila dělat krásné dessy,teda mě se líbí. Moc obrázků winx tam nemám,blog teprv rozjíždím. Sice už ho mám tak půl rok,ale nevíc jsem se jen dívala kdo dal nějaký kometář a jen sem pořád obíhala,ale bez kometů a blogu se moc nevěnovala. Ale už ho budu pomalu rozjíždět :D.
6.súťažiacou je
Na otázku Čo by si povedala o svojom blogu odpovedala takto
ůj blog je o mě a Winx, jaký mám k němu stah. Ukazuji moji tvorbu, ale i se snažím vám pomoct s grafickými věcmi. Můj blog se snaží každého přesvědčit, že winx club nemusíme milovat, ale aspon ukázat světu, co winx doopravdy znamená. S blogem chci vydržet hodně dlouho. Do konce roku chci udělat jeden zvláštní projekt, program k tomu mám, ale chybí to abych to přehrála...